2017 Fon Perde Modelleri

Evlerimizin tamamlayıcı ve en önemli detaylarından biri de perdelerdir. Perdeler evinizin özenli gösterildiğini gösteren dekor ürünleridir. Evin perdesini görememişseniz dekorasyonun bitmediği anlamına gelir. En iyi dekorasyon ekibi olarak sizin için araştırdık. Hem mahremiyetin hem de özel alan için önemli olan perdeler dekoru da baştan aşağıya değiştirir.

  • 16 Temmuz 2017
  • 774 kez görüntülendi.

Merhabalar,

Evlerimizin tamamlayıcı ve en önemli detaylarından biri de perdelerdir. Perdeler evinizin özenli gösterildiğini gösteren dekor ürünleridir. Evin perdesini görememişseniz dekorasyonun bitmediği anlamına gelir. En iyi dekorasyon ekibi olarak sizin için araştırdık. Hem mahremiyetin hem de özel alan için önemli olan perdeler dekoru da baştan aşağıya değiştirir. Bazı insanlar oturma gruplarıyla perdeleri aynı renk yapmaya çalışırlar ama bu yanlış bir uygulamadır. Evimizin her alanında geçerli olduğu gibi perde ve diğer dekor ürünlerinin birbiriyle uyumlu olması gerekir. İyi döşenmiş bir ev, evde vakit geçirme isteğini ve kişinin mutluluğunu artırır. Seçeceğiniz perde modelleri mekanın diğer mobilya ve aksesuarları ile doğru orantılı olmalıdır. Şayet böyle olmazsa eşyalar ne kadar kaliteli olursa olsun, ortam görüntüsü karışık, kalitesiz ve rahatsız edici olur. içinden klasik döşenmiş bir mekana perde modeli seçerken spor kesimli perde modellerinden uzak durulmalıdır. Desen ağırlıklı döşenmiş bir mekana perde modeli seçerken ise düz renk kumaşlardan yapılmış duvar rengine uygun tonlarda perde seçilmelidir ki göz yormasın. 2017 Fon Perde Modelleri seçerken Mekanın pencerelerinin durumu da perde seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Küçük pencereli mekana sade perde modelleri, büyük pencereli mekana ise yere kadar uzanan hafif, düz renkli perde modelleri seçilmesi ortamı daha özenli gösterecektir.

2017 fon perde modelleri seçerken evinizin tarzına en uygun perdeyi seçmeniz evinizdeki dekorasyonu tamamlayacaktır. 2017 fon perde modelleri dışında stor, katlamalı, jaluzi perde modelleri de modern görünümlü ev ve ofisler için kullanılabilir. Eve ışığın daha fazla girmesini istiyorsanız 2017 fon perde modelleri içinde tül görünümlü bir model seçebilirsiniz. Bütçeniz varsa yaz ve kış mevsimleri için iki ayrı perde seti satın alabilirsiniz. Yazın güneşi çok alan evlerde ışığı örtmek için ya da kışın ışığın eve daha fazla girmesi için perde değişimi yapılabilir. Dekoratif olarak da evde değişiklik yapılmış olur.

En iyi dekorasyon ekibi olarak sizin için 2017 fon perde modelleri içinden en güzellerini seçtik. Birlikte galerimize bakalım ve evimize göre dekore edelim.

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Boyanabilir Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde boyanabilir duvar kağıtları, desenli duvar kağıtları ve duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ