2017 Modern Puf Modelleri

  • 22 Şubat 2017
  • 1.717 kez görüntülendi.

Merhabalar,

İstediğiniz yere çekebileceğiniz ve nerede isterseniz orada rahat bir oturmanın keyfini çıkarabileceğiniz puf modelleri, ev dekorasyonunuza büyük rahatlık sağlayacaktır. Üstelik 2017  Modern Puf Modelleri, ister yatak odanızda, ister oturma odanızda, ister balkonunuzda yani geniş mekana sahip olduğunuz her yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca birden çok kullanım rahatlığı olan pufları oturma amacının yanında sehpa olarak da kullanabilirsiniz.  Günümüzde salon ve yatak odası dekorasyonunda oldukça yaygın olarak kullanılan puf modelleri evinizin dekorasyonunu tamamlamanıza yardım edecektir.  Puf dekor ürünlerinin kullanım alanı denince akla en çok makyaj masasını tamamlayan mini puflar ile yatak odaları gelir. Özellikle yatağın bitimine yerleştirilen geniş puf koltukları çok yaygın olarak kullanılıyor diyebiliriz.

Hem Rahat Hem Kullanışlı Puf Modelleri Ev dekorasyonunuzla bütünleşecek olan beyaz ve krem rengi puf modelleriyle, eviniz için harika bir seçenek oluşturabilirsiniz. Rahatlığın tadını puflarınızla çıkartabilirsiniz. Ev dekorasyonunuz beyaz renk yoğunluğunda ise size bir önerimiz var. Eviniz için mor puf modellerini tercih ederek, salonunuza hareketli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bırakın oturmayı, bakar bakmaz rahat hissettiren puf modellerini bulmanız mümkün. Biz de sizler için adlı küçük bir araştırma yaptık.

Evinize 2017 Modern Puf Modelleri içerisinden en uygununu seçmeniz için size birkaç önerimiz var.

Puf tercihi yapılırken kullanacağınız alandaki diğer dekorasyon renklerine ve eşyanın tarzına uyumlu tercihler yapılması dekorasyonunuzu tamamlayacaktır.

Alacağınız pufun koltuğunuzla aynı yükseklikte ya da 10 santimetre kadar alçakta olmasına dikkat edin. 2017 Modern Puf Modelleri içerisinden alçak puflar çok daha kullanışlı olacaktır.

Oturma odanızda ya da salonunuz sade şekilde dekore edildiyse ve dikkati pufa çekmek istiyorsanız sade puflar yerine mobilyalarınızın renk ve tarzına uyum sağlayacak şekilde 2017 Modern Puf Modelleri içerisindeki desenli puf tercih etmeniz amacınıza uygun olacaktır.

Küçük bir eviniz varsa ve eşyaları yerleştireceğiniz yerler kısıtlı ise depolama alanı fazla olan bir puf tercih etmek daha kullanışlı olacaktır.

Her alanda kullanışlı olan pufların kirlenme ihtimalinin fazla olmasından dolayı pufta seçilen döşemelik kumaşın sağlam ve leke tutmayan bir kumaş olmasına dikkat edin. Kılıfı çıkabilen bir kumaş tercih etmeniz sizi için daha iyi olacaktır.

Yatak ucuna bir puf almayı düşünüyorsanız yatağın ebatlarıyla uyumlu uzun bir puf tercih edebilirsiniz ki dekorunuza uyum sağlasın. Hem şık bir görünüm kazandırır hem de yatak odanıza farklı bir hava katar. Depolama alanı olan puflar tercih ederseniz eşyalarınızı içirişinde muhafaza edebilirsiniz.

Salon ya da oturma odanıza aldığınız pufu koltuk takımlarınızla aynı kumaş ve renkten seçebileceğiniz gibi farklı tarzda bir kumaştan da seçebilirsiniz böylelikle farklı bir hava katarsınız.

En iyi dekorasyon ekibi olarak derlediğimiz 2017 Modern Puf Modelleri galerimizden evinize uygun puf modelleri seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Köşe Oturma Grubu Dekorasyonu başlıklı makalemizde en güzel köşe koltuk takımı dekorasyonları, en modern köşe oturma grubu dekorasyonu ve Köşe Oturma Grubu Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ