2017 Royal Halı Modelleri

Merhabalar,

Evimiz için ene önemli tamamlayıcılardan biri olan halılar, her odaya farklı şekilde dizayn edilmektedir. Salon, oturma odası, yatak odası ve çocuk odası gibi alanlarında kullanacağınız halıların dekorasyonunuzu tamamlayıcı nitelikte olmasına dikkat etmeniz gerekir.

  • 10 Ağustos 2017
  • 543 kez görüntülendi.

Merhabalar,

Evimiz için ene önemli tamamlayıcılardan biri olan halılar, her odaya farklı şekilde dizayn edilmektedir. Salon, oturma odası, yatak odası ve çocuk odası gibi alanlarında kullanacağınız halıların dekorasyonunuzu tamamlayıcı nitelikte olmasına dikkat etmeniz gerekir. Salon daha çok misafirler ile vakit geçirilen bir oda olduğundan görsel olarak daha dikkat çeken modeller seçilmektedir. En iyi dekorasyon ekibi olarak evinizi güzel dekora edebilmeniz için ile ilgili bir araştırma yaptık.

Büyük bir özenle dizayn edilen evler için seçilen halılarda da büyük bir özen gösterilmelidir. Seçeceğiniz 2017 mutlaka mobilyalara uygun olmalıdır. Bu uyumluluk sadece renk olarak değil model olarak da sağlanmalıdır. Klasik bir mobilya içerisinde kalan modern bir halı görsel olarak bir bütünlük sağlamayacağı gibi, modern bir mobilya ile klasik bir halı da birbirinden bağımsız bir hava oluşturacaktır. Eski dönemlerden kalma bir alışkanlık ile tüm odayı halı ile döşemekten geri durulmalı ve oda da sadece görünen orta kısım için halı seçilmelidir. Ve salonunuzda birden fazla halı kullanacaksanız bu halıların aynı boyutta olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Aynı büyüklükteki birden fazla halı mekanı olduğundan daha küçük gösterecektir. 2017 Royal halı modelleri içinden renkli modeller seçmek istiyorsanız evinizin dekorasyonunun sade olması gerekir ki fazla göz yorucu gözükmesin.

2017 Royal halı modelleri arasından tarzınıza en uygun modellerde dekorasyonunuzla uyumlu olacak modelleri tercih edebilirsiniz. Kalite ve kumaş özelliklerinin yanı sıra tercih edeceğiniz halı modelinin anti-bakteriyel ve anti-alerjik olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Geleneksel motifler ve modern desen işlemelerinden oluşan Royal halılar pastel renk tonları ve farklı çeşitlerde yer almaktadır. Farklı çeşitlerde 2017 Royal halı modelleri görselleri ile bir galeri oluşturduk umarız beğenirsiniz…

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2017-2018 Taç Perde Modelleri başlıklı makalemizde 2017 Taç Perde Modelleri, 2017-2018 taç perde modelleri ve en güzel taç perde modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ