2017 Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

  • 11 Ekim 2016
  • 1.091 kez görüntülendi.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda sizler için 2017 yatak odası dekorasyon fikirleri sunacağız. Yatak odanızı daha gösterişli bir hale getirmek isteyenler bu makalemizi kesinlikle incelemeli.

Ayrıca yatak odanız küçük olabilir küçük yatak odasına dekorasyon yapma imkanım olmaz diye düşünmeyin. Evet belki biraz zor olabilir ama yinede küçük bir yatak odası sahibi olsanız bile yatak odanızı fonksiyonel bir hale getirmeniz mümkündür.

Küçük yatak odanızı daha geniş göstermek için öncelikle duvar ve aydınlatmanıza özen göstermeniz gerekmektedir. Eski bir makalemizde de söylediğimiz gibi küçük odalarınızı geniş göstermek için duvarlarınızda açık renkler kullanmanız gerekmektedir. Odanız hem küçükse hemde koyu renk bir boyaya sahipse had safhada dar ve boğucu bir alan gibi görünür. Duvarın yönlerinden birine duvar kağıdı kullanmanızın bir sakıncası olmaz buda size kalmış bir durum isterseniz kullana da bilirsiniz. Eğer odanız küçükse mobilyalarınızı yatağa da entegre edebilirsiniz.

Ben yatak odamda televizyonumdan vazgeçmem diyenler ise televizyonunu mobilyaya uyarlayabilir. Yatak odasında ihtiyacınız dışında eşya olmaması gerekmektedir. Bu odanızı daha ferah ve iç açıcı bir halde tutacaktır. Mesela büyük bir yatak odanız var ve siz tıka basa eşya doldurdunuz böyle bir oda küçük bir yatak odası kadar gösterişli olamaz bu yüzden yatak odasında kullanılacak eşyalar özenle seçilmelidir. Gerekli olmayacak hiçbir eşya yatak odasına konmamalıdır.

Şimdi hep beraber eniyidekorasyon.com ekibinin sizler için üşenmeyip araştırıp toparladığı 2017 yatak odası dekorasyon fikirleri ile ilgili görselleri inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Villa Tasarımları başlıklı makalemizde 2017 En Güzel Villa dekorasyonları, 2017 En Güzel Villa Tasarımları ve en güzel villa dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ