2018 Fon Perde Modelleri

Evini yeni dekore etmek isteyenler ya da bazı değişikler yaparak farklı hale getirebilmeniz mümkün. 2018 Fon Perde Modelleri ile evine farklı bir hava katmak isteyenler için bu araştırmayı yaptık.

  • 12 Ekim 2017
  • 1.666 kez görüntülendi.

Merhabalar,

Yaşam alanlarını dekore ederken mekân için seçtiğiniz renk tonları, zemin ve duvar daha sonra mobilya ve perde renkleri birbirleri ile uyumlu olmalıdır. Dekorasyonda bütünlük sağlanması sadece mobilya seçimleriniz ya da aksesuar seçimleriniz ile değil, mekan için en uyumlu renk paletlerini kullanmanız ile ortaya çıkacaktır. Mobilyalar ile mekanda kullanılacak perdeler uyumlu ve tamamlayıcı renk tonları seçimi ile daha göz alıcı ve düzenli bir ortam haline gelebilir. İşte bunun için perdelerinizi dekorasyonunuza göre seçin diye en iyi dekorasyon ekibi olarak araştırma yaptık. Bir mekanı yeniden dekore edeceksiniz, ilk olarak bu mekanın dekorasyon tarzına karar vermelisiniz. Dekorasyon tarzını seçtikten sonra, duvar ve zemin için renk seçimleri yapmalısınız. İşte bu kısım çok önemli. Mekanda mobilya ve perde seçimleri, zemin ve duvar rengi belirlendikten sonra yapılmalıdır.

Evini yeni dekore etmek isteyenler ya da bazı değişikler yaparak farklı hale getirebilmeniz mümkün. ile evine farklı bir hava katmak isteyenler için bu araştırmayı yaptık.

2018 Fon Perde Modelleri seçerken evinizde mobilyalarınız desenli ise perde seçiminde sade modeller tercih etmelisiniz. Füme renkler evinize uyum sağlayacaktır. Tabi ki renkleri uyumlu hale getirmeniz gerekiyor.  Desenli koltuk ve oturma takımları için düz renk perdeler, desenli perde kullanmak istiyorsanız düz renk koltuk ve oturma takımı seçmelisiniz. Hem mobilya hem de perde seçiminde desenli tasarımlar kullanırsanız son derece kalabalık ve göz yorucu bir görünüm oluşabilir dikkat etmelisiniz. 2018 Fon Perde Modelleri seçerken evinizin yapısı oldukça önemli. Alçak tavanlı mekanlarda daha çok düz ve açık renkli perdeleri tercih edin ki boğucu bir hava oluşturmasın. Mobilya ve perdelerde aynı renk paletini kullanmak yerine, mobilya rengini baz alarak, 2018 Fon Perde Modelleri seçimlerinizi kontrast renkte yapabilirsiniz. Perde seçimlerinizi yaparken en yaygın mobilya renklerine göre yapabilirsiniz, örnek verecek olursak bej rengi, beyaz ve tonları renklere sahip perdeleri pek çok mobilya ile son derece uyumludur. Ayrıca diğer tüm renkler ile uyum sağlayan renk tonlarıdır.

Sizin için bulduğumuz dekorasyon görselleri umarız yardımcı olur. 2018 Fon Perde Modelleri galerimize bakmadan geçmeyin.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Tül Perde Modelleri başlıklı makalemizde 2018 tül perde modelleri, 2018 tül perdeler ve en güzel tül perde modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:2018 perde modelleri,Acik fume perde rengi,fonlar 2018,2018 fon perde modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ