2018 Modern Kitaplıklar

  • 02 Ekim 2018
  • 76 kez görüntülendi.

Evinize özen gösteriyor ve kitap okumayı çok seviyorsanız bu yazımız tam size göre. Yaşam alanlarımızda tarzımızı belli etmeliyiz ki evimiz bize huzur versin ve misafirlerimiz evimizde zevkimizi anlayabilsin. Bu yazımızda tarzınıza göre 2018 modern kitap modellerini sizler için araştırdık.

Merhabalar,

Evinize özen gösteriyor ve kitap okumayı çok seviyorsanız bu yazımız tam size göre. Yaşam alanlarımızda tarzımızı belli etmeliyiz ki evimiz bize huzur versin ve misafirlerimiz evimizde zevkimizi anlayabilsin. Bu yazımızda tarzınıza göre 2018 modern kitap modellerini sizler için araştırdık. Yaşam alanlarımızda hem görsel hem de kullanışlı alanlar yaratmak için kitaplık modelleri en ideal mobilyalar arasındadır. 2018 Modern Kitaplıklar hem evinize farklı hava katar hem de yer tasarrufu sağlayıp evinize düzen içerisinde gösterir.

Nasıl bir eve sahip olursanız olun önemli olan dekorasyonun size ve yaşam şeklinize hitap etmesi her zaman en önemli unsurdur. Sonuç itibari ile eviniz sizin en huzurlu ortamınız, en rahat hareket edebileceğiniz bir yer olduğundan dekor ederken zevkinize uygun dekore etmelisiniz. Bu makalemiz kitap okumayı sevenler, oldukça fazla kitabı olanlara harika dekorasyon fikirleri oluşturacaktır. Pratik kitaplık çözümleri ev sahibinin okuma tutkusu nedeniyle kitaplarla dolup taşan evin düzenlemesinde başvurulan, aynı sorunu yaşayanlara yol gösteren bir konu. Evinizde çok sayıda mobilya yerine çok sayıda kitaplıklar dikkat çekiyorsa, işe evdeki boşlukların ve mevcut alanların doğru kullanılmasıyla negatif durumları pozitif durumlara getirebilirsiniz. Farklı köşelere yerleştirilen kitaplıklar ve duvarlara açılan nişler büyük bir kitap öbeğinin oluşturulmasıyla alanlar oluşturur. Kitap okumayı seven kişinin çok fazla kitaplığı ve kitabı olduğu kadar kendisine güzel bir okuma köşesi onu çok mutlu edecektir.

2018 Modern kitaplık modelleri, alışılmışın dışında ahşabın ve metalin yarattığı etkileyici ve şık çizgileriyle oldukça dikkat çekiyorlar.

Kitaplıklar geçmişten günümüze her tarz dekorasyonda önemli rol oynayan mobilyalar arasında yer alıyor. İster klasik, ister modern ev, ofis ya da halka açık işletmelerde dahi hem dekor hem de işlevsel özellikleri ile farklı modeller tercih edilebilir. Yazımızda sizler için seçtiğimiz 2018 modern kitaplık modelleri renkleri ya da sıra dışı çizgileri ile dikkat çekiyor. 2018 modern kitaplık modelleri galerimizin içerisinde sizin için bulduğumuz endüstriyel tarz modeller doğal ahşabın sıcaklığını soğuk metal ile birleştiren, minimal bir estetiği yansıtıyorlar.

 

 

Bir önceki yazımız olan Banyo Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ