2018 Modern Stor Perde Modelleri

Yaşam alanına daha çağdaş ve modern yorum katmak için tercih edilen perde modelleri arasında artık stor perdeler oluyor. 2018 modern stor perde modelleri her dekorasyona kolay uyum sağlayabilen ve kullanımı kolay perde modelleri arasında. Hem de evinizde klasikten uzak faklı bir hava katabilir. Kullanımı da oldukça sağlıklı ve pratiktir.

  • 14 Mart 2018
  • 198 kez görüntülendi.

Merhabalar,

Yaşam alanına daha çağdaş ve modern yorum katmak için tercih edilen perde modelleri arasında artık stor perdeler oluyor. her dekorasyona kolay uyum sağlayabilen ve kullanımı kolay perde modelleri arasında. Hem de evinizde klasikten uzak faklı bir hava katabilir. Kullanımı da oldukça sağlıklı ve pratiktir. Yaşam alanını daha özel hale getirmek isteyenler stor perdeleri tercih ediyor ve severek kullanıyor. Her ortama ve dekorasyona uyacak modelleri bulmanız mümkün. Dar alanlarda yer kaplamayan perdelerdir. Temizlemesi oldukça kolay olmasından dolayı oldukça fazla tercih edilen perdelerdir. nemli bir bezle temizlenebilen stor perdelerin artık kendini temizleyenleri de bulunuyor.

Kendini temizleyen stor perde modelleri:

Stor perde kullanmak isteyen fakat temizliği zor olduğu için vazgeçenler için yeni kurtarıcılar kendini temizleyen perdeler oluyor. Son teknolojilerle geliştirilen kendini temizleyen stor perdeler lekeleri üzerinde tutmuyor ve sizi yormuyor. Bu perdeler modern zamana ayak uydurarak kendini ışıkla temizliyor.

Zebra perde modelleri nasıl kullanılır:

Hem tül hem güneşlik görevi gören zebra perde modelleri bütün ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Son yılların da en çok kullanılan perde modellerinin arasındaki perdelerdir. Pek çok farklı model ve renk seçeneği de bulunmaktadır. Normal güneşliklere göre daha aydınlık bir görünüm ve kullanış rahatlığı sağlıyor. Gün ışığının evinizde daha fazla olmasını istiyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsminin zebra olmasının nedeni ise zebra gibi iki renk olmasından dolayıdır. Renklerin üst üste gelmesine göre ayarlanıyor.

Jaluzi perdeler modelleri dekorasyon fikirleri:

Jaluzi perdeler eskiden sadece iş yerlerinde kullanılıyordu ama artık evlerde de yerlerini alıyor. Evinizi istediğiniz gibi aydınlatabileceğiniz bu perdeler ile tamamen karanlık bir alan da yaratabilirsiniz. Bu perdeler özellikle migren ağrısı olanların oldukça tercih ettiği 2018 Modern Stor Perde Modelleri arasında.

Siz de evinizde 2018 modern stor perde modellerinden kullanabilir evinize farklılıklar katabilirsiniz. 2018 modern stor perde modelleri için galerimize bakabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Villa Dekorasyonları başlıklı makalemizde en güzel villa dekorasyonu, en iyi villa dekorasyon fikirleri ve villa dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ