2019 Duvar Aplik Modelleri

2019 duvar aplik modelleri ile yine birlikteyiz. Evimizi harika dekore etmek istiyoruz ve en iyi şekilde araştırıp uygulamaya çalışıyoruz. Ev dekorasyonunuzda hemen hemen her yerde kullanabileceğiniz 2019 duvar aplik modelleri, evinize hem aydınlık hem de şıklık getirecektir.

  • 28 Aralık 2018
  • 21 kez görüntülendi.

Merhabalar

2019 duvar aplik modelleri ile yine birlikteyiz. Evimizi harika dekore etmek istiyoruz ve en iyi şekilde araştırıp uygulamaya çalışıyoruz. Ev dekorasyonunuzda hemen hemen her yerde kullanabileceğiniz 2019 duvar aplik modelleri, evinize hem aydınlık hem de şıklık getirecektir. Çok fazla çeşitlerle duvar aplik modelleri mevcut size uygun en güzelini seçebilirsiniz. Ama bunun için dekorasyon tarzınıza göre hangi aplik modelleri uygun olur belirlemeliyiz. 2019 duvar aplik modellerini nasıl kullanmanız gerektiği hakkında biraz araştırma yaptık ve sizlere sunmak istedik.

Aplik duvar aydınlatmaları ne kadar modern geleceğin oluşumu gibi görünse de aslında tarihi çok eskiye dayanıyor. Hatta ilk aydınlatma aksesuarları kadar eski bir oluşum diyebiliriz. Orta çağlarda kullanılan mum, meşale, gaz yağı, kandil gibi aydınlatma ürünleri duvarlarda kullanılır aydınlatmayı sağlardı. Duvar aplik modellerinin başlangıcı gördüğümüz gibi orta çağlardan bu yana devam ediyor. Şimdiki amacı ise aydınlatmadan ziyada dekorasyona aksesuar olarak şıklık katmak ve farklılıklar yaratmak. Tabi ki aksesuar olmanın yanında ışığı orantılı dağıtmak gibi avantajları da var. Aplik aydınlatmaları evimizin iç kısımları dışında bahçemizde dış duvarlarda da rahatlıkla kullanabiliriz. Bahçe duvarlarındaki kullanım alanları vazgeçilmezlerdendir de diyebiliriz. yatak odalarında, antre duvarında, koridor duvarlarında, banyolarda, oturma odası ve salon dekorasyonları gibi diğer bölümlerin duvarlarında da kullanılabilir.

Yatak odalarında kullanabileceğiniz 2019 duvar aplik modelleri, aynı abajurlar gibi yatak başlığınızın iki yanına sabitlenip şık bir görünüm elde edebilirsiniz. 2019 duvar aplik modellerini banyo aynalarımızın iki yanında da aynı şekilde kullanabiliriz. Dikkatle kullandığımız aynalarımızda aplikler sayesinde aydınlanması yükselecektir. Koridorlarımızda, antrelerimizde kullanacağımız aplikler hem kullanım olarak hem de dekorasyon olarak farklı bir hava katacaktır. Ayrıntılı alanlarda yani tablo kenarlarında kullanabileceğimiz aplikler sanatsal havayı güçlendirecektir. Duvar aplik modelleri son zamanlarda Retro, vintage ve endüstriyel tarzı dekorasyonlarda oldukça fazla kullanılıyor. Hatta her dekorasyona uygun çok fazla çeşit 2019 aplik modelleri bulmanız mümkün.

Evinize dekorasyonunuza uygun aplik aksesuarlarını 2019 aplik modelleri galerimizden inceleyerek seçebilir, en güzelini eviniz için dekore edebilirsiniz. iyi seyirler diliyoruz…

 

 

 

Bir önceki yazımız olan İkea Yılbaşı Süsleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ