Araba Lastiğiyle Yapılan Dekorasyon Aksesuarları

Ülkemizde araba lastikleri arabaların gitmesini sağlamak dışında birde ısınmak amaçlı kullanılmaktaydı. Ama şimdilerde bir çok şekilde kullanılan araba lastikleri ev dekorasyonlarında da sıkça kullanılmaya başladı.

  • 04 Ekim 2016
  • 1.786 kez görüntülendi.

Ülkemizde araba lastikleri arabaların gitmesini sağlamak dışında birde ısınmak amaçlı kullanılmaktaydı. Ama şimdilerde bir çok şekilde kullanılan araba lastikleri ev dekorasyonlarında da sıkça kullanılmaya başladı. Araba lastiği kullanarak bir çok özgün dekoratif objeler oluşturanlar var. Eh bazen saçma dursa bazen de çok yakışmıyor değil yani. Hem masrafsız hemde özgün bir obje olarak duruyor. Artık eski araba lastikleri atılmak yerine farklı şekilde değerlendiriliyor. Eminim bu galerimizi inceledikten sonra sizlerde araba lastiğini kullanmak için illaki bir alan seçeceksinizdir. Ama bizim arabamız yok bu yüzden eski lastiğimizde olamaz diyorsanız araba tamircilerinin olduğu yerlerden istemediğiniz kadar araba lastiği temin etmeniz mümkün. Görünce aa bunuda mı araba lastiğiyle yapmışlar diyeceğiniz bir çok aksesuar var. Bizimde ilk gördüğümüzde çok şaşırdığımız objeler oldu.

Şimdi hep beraber sizler için toparladığımız araba lastikleriyle yapılmış dekorasyon aksesuarlarını inceleyelim. Umarım ilham verirde sizlerin aklına da yeni özgün fikirler gelir. Ve bulduğunuz veya daha önce bulmuş olduğunuz araba lastiği ile yapılmış olan özgün fikirleriniz varsa fotoğrafını bize atarsanız sitemizde isminizle paylaşıp tüm dekorasyon meraklıları ile paylaşabiliriz. Haydi hep beraber galerimizi incelemeye başlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan Koridor İçin 10 Dekoratif Ayna Modeli başlıklı makalemizde 2017 ayna modelleri, en güzel koridor aynaları ve koridor aynası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ