En Güzel Home Ofis Dekorasyonları

Merhaba arkadaşlar.
Özellikle üniversite okuyan birçok öğrenci genelde web alanında çalışmalar yapmaktayken ofis açmak yerine home ofis oluşturmayı tercih ederler. Çünkü maliyet açısından daha hesaplı olmaktadır

  • 02 Ekim 2016
  • 855 kez görüntülendi.

Merhaba arkadaşlar.

Özellikle üniversite okuyan birçok öğrenci genelde web alanında çalışmalar yapmaktayken ofis açmak yerine home ofis oluşturmayı tercih ederler. Çünkü maliyet açısından daha hesaplı olmaktadır. Zaten ev kirası veriyorken birde iş yeri için kira ödemenin bi anlamı olmadığını düşünürler zaten günün gündüz saatlerinde okulda olduklarından akşam saatlerinde çalışmaktadırlar. Bu saatlerde de evde çalıştıkları için evlerini artık bi home ofis haline getirmektedirler. Home ofis dekorasyonu yapılırken dikkat edilmesi gereken unsurlar var.

Home ofis dekorasyonunda en temel noktamız rahatlıktır. Dekorasyon yapılırken en rahat çalışma ortamının sağlanacağı şekilde yapılmaktadır. Uzun iş saatlerinde bile dinlenmek için rahat bir ortam olabilmesi açısından bu çok önemlidir. Küçük ofis de diyebileceğimiz home ofislerde haliyle çok fazla dekorasyon yapılacak alan olamıyor zaten. Home ofiste bulundurmamız gereken malzemeler. Çalışma masası, dolap, gözleri yormayacak bir aydınlatma sistemi ve eğer mümkünse yakınlarda bir yataktır :). Güzel bir yerleşim yaptıktan sonra ortaya çıkan home ofis bir çok iş merkezinde bulunan ofislerden çok daha güzel olduğuna emin olabilirsiniz. Bizde eniyidekorasyon ekibi olarak sizlere en ideal home ofis dekorasyonlarını araştırdık ve home ofis yapmayı düşünen arkadaşların ilham alabileceği bir takım modelleri ve fikirleri bir arada topladık. Paylaşacağımız resimlerde sizlere ilham verecek home ofis modelleri olacaktır. Ve resimlerle beraber verilecek fikirlerde aklınıza daha iyi bir dekorasyon yerleşmesi açısından faydalı olacaktır.

Evet arkadaşlar şimdi her beraber sizler için toparladığımız en güzel home ofis modellerini hep beraber inceleyerek yorumlayalım.

Bir önceki yazımız olan Cafe Dediğin Böyle Olur başlıklı makalemizde Cafe Dediğin Böyle Olur, cafe dekorasyonları ve kedi cafe hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ