En Güzel Villa Modelleri

  • 08 Ocak 2017
  • 2.194 kez görüntülendi.

Eğer sizde kendinize villa yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle internette hakkında bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Şayet böyle bir araştırma sonucunca villa dekorasyonu ve modeli konusunda yeni ve parlak fikirler edinmiş olacaksınız. Eh biz eniyidekorasyon ekibi olarak ne yaptık. Siz uğraşmayın diye en güzel ve en iyi villa modellerini bir araya toplayarak sizlere sunduk 🙂 Yazımızın devamında için hazırlamış olduğumuz galeriyi inceleyerek yaptıracağınız villa modelinde yeni ve farklı fikirler uygulayabileceksiniz. Villa için modelleme de en az dekorasyon kadar önemlidir. Çünkü villayı villa yapan aslında modellemesidir.

Villayı yapacağınız zaman alanınızın büyüklüğü sizin için çok önemlidir. Bu büyüklüğüne uygun villa katı havuzu bahçesi ve terası gibi özelliklerinin modellemesini yapmanız gerekmektedir. Villa mimarisini veya villa projesini yapacağınız zaman bir mimarla çalışmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Tabi mimarla çalışırken tüm mimariyi mimarın ellerine bırakmış olmazsınız. Sizde çalıştığınız mimara villanız ile alakalı istediğiniz özellikleri belirtirsiniz. Mimar da sizin bu belirttiğiniz özellikler doğrultusunda yaptıracağız villa için uygun bir proje çizimi yapıp bu villa projesini size sunar. Sizin onayınızı aldıktan sonra çalışmalara başlanır. Mimar çizimini yaptıktan sonra proje üzerinde istediğiniz yerde revize talebinde bulunabilirsiniz.

Villada odalarınızın yerlerini, mutfağınızı vs. belirlerken güneşin konumuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde bu konuda pişmanlık yaşayabilirsiniz. Villa dekorasyonu yapmak yada villa mimarisi çizdirmek normal bir eve kıyasla çok daha teferruatlıdır. Malum maddi olarak da bir evden çok daha ağır olan villa mimarisine de bir evden çok daha fazla dikkat edilmesi gerekmektedir. Gerek villanın mimarisi, gerek bahçesi, havuzu, iç dekorasyonu hepsi büyük özen isteyen şeylerdir. Umarım villa yaptıracak olan arkadaşlar sizler için hazırlamış olduğumuz bu galeriden içinize yatacak modeller bulabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Banyo İçin Suya Dayanıklı Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde 2017 banyo duvar kağıtları, banyo duvarkağıtları ve Banyo İçin Suya Dayanıklı Duvar Kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ