Giyinme Odası Dekorasyonu

Giyinme odası dekorasyonu hem kadınlar hem de erkekler için hem çok keyifli hem de çok doğru bir karar. Ev dekorasyonu içinde kullanılmayan veya az kullanılan bir odayı kesinlikle giyinme odasına dönüştürmelisiniz. Yeni yapılan lüks konut projeleri dışında, çoğu evde giyinme odası bulunmuyor.

  • 15 Ağustos 2017
  • 371 kez görüntülendi.

 

Merhabalar,

hem kadınlar hem de erkekler için hem çok keyifli hem de çok doğru bir karar. Ev dekorasyonu içinde kullanılmayan veya az kullanılan bir odayı kesinlikle giyinme odasına dönüştürmelisiniz. Yeni yapılan lüks konut projeleri dışında, çoğu evde giyinme odası bulunmuyor. Aslında evlerimiz için önemsenecek ihtiyaçlardan biri. Yatak odanızın her yanına dağılmış, giyilip çıkarılmış kıyafetlerle dolu olduğu resmi hatırlarsınız belki. Gün içinde, gündelik kullandığımız kıyafet, iş için giydiğimiz, yatarken giydiğimiz pijama derken birçok kıyafet giyilmiş, ama kirlenmeyip te tekrar giyinme sırasını beklerken odanın bir kenarında duruyor olabiliyor. Hele ki iş için giydiğimiz kıyafetleri her gün aynısı olmasın diye bir kaç gün ara ile değiştiriyorsak. Odada bulunan askılığa sığmayan kıyafetleri nereye koyacağımızı bilemeyiz. Kirli değildir kirliye atamayız, temiz değildir dolaba kaldıramayız. Çoğu zaman da hızla giyinip çıkarılan kıyafetler odanın bir kenarına atılıverir. İşte bütün bu sıkıntıların çözümü giyinme odalarıdır. Konut projelerinde eğer yeterli alan varsa küçükte olsa ebeveyn yatak odasının yanına bir giyinme odası yapılmalı bence. Küçükte olsa, bir gardırop sığacak, rahatlık giyinme işlemi yapılabilecek, içinde aynalar ve yeterli sayıda askı ve raf bulunan bir giyinme odası işlerimizi kolaylaştırabileceği gibi odamızın da düzenine katkı sağlayacaktır. En iyi dekorasyon ekibi olarak sizin için hazırladığımız görseller içinden birini seçip Tanıdığınız bir marangozla anlaşarak aynısını yapmasını isteyebilirsiniz. Emin olun oldukça uygun fiyatla yapılıyor. Giyinme odası dekorasyonu bir evin bütün dağınıklığını topluyor ve her aradığınızı rahatça bulmanızı sağlıyor. Yazlık, kışlık kıyafetleri her mevsim kaldır, tekrar yerleştir derdinden kurtarıyor. Ayakkabı, kravat, elbise, kazak, çanta, şapka ve aklınıza gelebilecek bütün giyim eşyalarını hem düzenli hem de çok dekoratif şekilde depolamanızı sağlıyor. Doğru raf sistemleri ile tasarlatacağınız giyinme odası dekorasyonu, dolapları sürgülü kapı ile tasarlatmanız halinde yer de kaplamıyor.

Yatak odanızın hemen yakınında uygun bir alanınız varsa, hayatınızı kolaylaştıracak bir giyinme odası dekorasyonu yaratabilirsiniz. Öncelikle ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarımına girişeceğiniz giyinme odası dekorasyonu için en önemli konulardan biri de havalandıracak bir penceresi olması. Giyinme odası dekorasyonu için ayırdığınız mekanın ölçülerine uygun raf, dolap ve çekmece sayılarını belirleyerek başlayabilirsiniz. Burada en çok üzerinde durmanız gereken konu, kıyafetlerinizi uygun ve ihtiyaca yönelik olarak sıralanması. Giyinme odası dekorasyonu için böylelikle kaç çekmeceye ihtiyacınız olacağına da karar verebilirsiniz.

İşte en iyi dekorasyon ekibi olarak hazırladığımız en güzel giyinme odası dekorasyonu fikirleri.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Royal Halı Modelleri başlıklı makalemizde 2017 Royal halı modelleri, en güzel royal halı modelleri ve en iyi royal halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ