Ojeli Çorap

Japonya’nın yeni gözdesi ojeli çorap
Bazı kadınların ayaklarına bakım yapabilmesi için gerçekten vakitleri kalamayabiliyor. Yoğun geçen bir günün üzerine eve geldiklerinde çok yorgun olabiliyorlar yada yoğun geçecek bir günün sabahında erkenden uyanmak zorunda kalabiliyorlar.

  • 02 Ekim 2016
  • 593 kez görüntülendi.

Japonya’nın yeni gözdesi

Bazı kadınların ayaklarına bakım yapabilmesi için gerçekten vakitleri kalamayabiliyor. Yoğun geçen bir günün üzerine eve geldiklerinde çok yorgun olabiliyorlar yada yoğun geçecek bir günün sabahında erkenden uyanmak zorunda kalabiliyorlar. İşte tamda bu durumda onların yardımına yetişebilecek bir kurtarıcı var aslında. Eniyidekorasyon ekibi olarak sizler için bu durumu araştırarak nasıl bir alternatif sunulabileceğini düşündük ve ojeli çorapları keşfettik 🙂

 

Bilmiyorum siz hiç ojeli çorapları duydunuz mu acaba ?

Japonyada sıkça kullanılmaya başlayan bu ojeli çoraplar ilk olarak Belle Maison tarafından üretildi. İstenilen her renkte oje tarzı ile farklı desenlerle piyasaya sunulan bu çoraplar çokça tutulmaya başladı. Oje yapmaya vakti olmayan kadınlar acil işleri çıktığında hemen bunları giyinip çıkabiliyorlar. Üstelik istedikleri renklerde ve istedikleri desenlerde çoraplara ulaşmaları oldukça kolay. Bizde sizler için bunlardan bir kaç örnek alıp paylaşmak istedik.

İşte ojeli çoraplardan bir kaç örnek eminim en az biz kadar sizde beğeneceksiniz 🙂

Bir önceki yazımız olan Farklı Cafe Dekorasyonları başlıklı makalemizde 2017 cafe dekorasyonları, en güzel cafe dekorasyonları ve farklı cafe dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ