Özel Yapım Dolap Modelleri

Evimizin yatak odalarında oldukça ihtiyaç duyulan ve kullanışlı olmasını istediğiniz dolaplarımızı değiştirme vakti geldi. Sadece dolabınızı değiştirmek istiyorsanız tamamen yatak odası takımı almanıza gerek yok. Özel yapım dolap modelleri olarak seçtiğiniz bir tasarımı yatak odanıza uygun ölçülerde ve tarzda yaptırabilirsiniz.

  • 06 Nisan 2018
  • 299 kez görüntülendi.

Merhabalar,

Evimizin yatak odalarında oldukça ihtiyaç duyulan ve kullanışlı olmasını istediğiniz dolaplarımızı değiştirme vakti geldi. Sadece dolabınızı değiştirmek istiyorsanız tamamen yatak odası takımı almanıza gerek yok. Özel yapım dolap modelleri olarak seçtiğiniz bir tasarımı yatak odanıza uygun ölçülerde ve tarzda yaptırabilirsiniz. Yatak odanızda özel yapım dolap modelleri seçerken ve yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar söz konusu. Dolabınızın ölçüsünü, tarzını, hangi malzemelerle yapılacağını ve rengini belirlemeleri daha sonra yaptırmalısınız. Aynı şekilde iş yerlerinde de oldukça çok kullanılan dolap ürünleri için de bu söylediğimiz tavsiyeler geçerli. İş yerinizde hem büyük hem de kullanışlı bir model yaptırarak iş yerinde de rahat edebilirsiniz. Evinizi ve iş yerinizi hem kullanışlı hem de şık bir hale dönüştürebilmemiz mümkün. En iyi dekorasyon ekibi olarak sizler için en güzel özel yapım dolap modelleri galerimizi oluşturduk ve araştırmamızı sizlere sunuyoruz.

Yatak odalarında gardırop tasarımı nasıl olmalı?

Genellikle güne başladığımız ve günü bitirdiğimiz yer yatak odalarımızdır. Yeni bir güne başlamak için hazırlanırken gardıroplarımız aslında düşündüğümüzden daha büyük bir etkiye sahip. Burada gardıropların odayla uyumundan, güzel görünmesinden aynı zamanda da gardırop iç tasarımına da dikkat çekmek istiyoruz. Kıyafetlerimizi, aksesuarlarımızı düzenli bir şekilde yerleştirebileceğimiz dolaplara sahip olduğumuzda hayatımızda da düzen oluşacaktır. Zamanı olumlu anlamda değerlendirmek bile bu faydalar arasında yer alabilir. Gardırobunuzun iç tasarımının istediğiniz gibi olması sizin için olabildiğince kullanışlı olmasını sağlar. Bu da pratik olmanızı sağlar ve size hem yer hem de zaman kazandırır.

Özel yapım dolap modellerinde renk seçimi nasıl olmalı?

Özel olarak tasarlanan dolaplar için en ideal renk seçimi tabi ki tarzınıza ve diğer eşyalarınıza uyumlu bir renk seçimi olmasıdır. Her alanın şartları farklıdır, o yüzden yaptırmak istediğiniz dolabın yerleşeceği alanın boyutu ve o alanda kullanılan renkler önemlidir. Mesela en sık özel dolap yapımı tercih edilen oda giysi odalarıdır. Her giysi, takı, ayakkabı içilen oluşturulan bölümler düzenli bir görünüm sağlar. Aynı şeyler yatak odası için de söylenebilir. Yatak odanızda mevcut olan mobilyaların rengine ve türüne göre renk seçmelisiniz. Eğer yatak odanızı baştan aşağıya yeniden tasarlamayı düşünüyorsanız mobilyaların rengini duvarlarınızın rengine uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Ahşap Boyama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde ahşap boyama nasıl yapılır, ahşap boyama teknikleri ve ahşap boyama yapılırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ