Siyah Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Siyah beyaz mutfak dekorasyonu akla gelince beraberinde bir çok soru ve endişe ortaya çıkar. Ancak dengeli bir şekilde kullanılırsa mutfakta daha şık, estetik ve temiz bir sağlayabilir ve kendinizle gurur duyabilirsiniz. Üstelik bu iki rengi 3. bir renk tonu ile tamamlamak her zaman daha kolay olacaktır.

  • 27 Nisan 2018
  • 149 kez görüntülendi.

Merhabalar,

Modası geçmeyen, trendlerden düşmeyen siyah beyaz kombinini evinize uyarlamaya ne dersiniz. Siyahın yaratacağı hava ne kadar kasvetli gibi düşünülse de uygun dekorlarla harika evler oluşturabilirsiniz. Her rengin her ürünün gücünü kendinizin oluşturduğunu unutmayın. Özellikle mutfak tonları için uygun görünmeyenler arasında da yer alır. Siyah beyaz tonlarının asaletini mutfağınızda uygularsanız oldukça iyi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Peki siyah beyaz mutfak dekorasyonu nasıl olmalı?

Siyah beyaz mutfak dekorasyonu akla gelince beraberinde bir çok soru ve endişe ortaya çıkar. Ancak dengeli bir şekilde kullanılırsa mutfakta daha şık, estetik ve temiz bir sağlayabilir ve kendinizle gurur duyabilirsiniz. Üstelik bu iki rengi 3. bir renk tonu ile tamamlamak her zaman daha kolay olacaktır. Mutfağın tamamen renksiz, soluk bir görünümde olacağını düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz siyah beyaz mutfak dekorasyon örneklerini inceledikten sonra ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Siyah beyaz mutfak dekorasyonu nasıl oluşturulur? Siyah ve beyaz renkleri mutfağınızda nasıl kullanabilirsiniz bir bakalım.

Beyaz duvar siyah mobilyalar; bu tarz bir dekorasyon isterseniz duvarlar beyaz iken mobilyaların renkleri siyah seçiliyor. Tabanda ise genellikle parke tercih ediliyor. Fakat mutfağınızın durumuna göre beyaz seramik taban döşemesi de kullanabilirsiniz. Bunun dışında tabana siyah beyaz çizgili bir kilim ve doğal ahşap renklerde mobilyalarda kullanılarak güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Siyah duvar beyaz mobilyalar; siyah duvarlar belki biraz garip gelebilir fakat ama siyah beyaz mutfak dekorasyonu galerimizde ki örneklere inanamayacaksınız. Bazı duvarlarda siyah tahta özelliği kullanarak hem şık hem de kullanışlı bir hale getirebilir, sıradanlıktan kurtulabilirsiniz. Duvarların tamamını siyaha boyatmaktansa ışık alama durumuna göre ya da kullanılmayan bir duvar seçerek boyarsanız hem karanlık bir mutfak görüntüsünden kurtulabilir hem de istediğiniz zaman kolay değişiklikler yapma imkanınız sağlayabilirsiniz.

Siyah beyaz mutfak dekorasyonları ahşap ile daha güçlü hale getirebilirsiniz. ya da mermerler ile harika mutfaklar da yaratabilirsiniz. Siyah beyaz mutfak dekorasyonu galerimizde göreceğiniz gibi harika mutfaklar oluşturmak sizin elinizde. En iyi dekorasyon ekibi olarak sizler için en iyi örnekleri bulduk. İyi seyirler…

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Buka Mobilya başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ