Yazlık Ev Dekorasyonu

  • 13 Temmuz 2017
  • 474 kez görüntülendi.

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte yazlık evlerine gidenler için dekorasyon fikirleriyle kolay, şık ve rahat tasarımlarla evlerinizi en iyi şekilde dekore edebilirsiniz. Yazlık evin rahatlığı ve ferah olması gerektiğinden dolayı en az eşyayla en şık evleri dekore etmenizi planlıyoruz. Bunun için en iyi dekorasyon ekibi olarak sizlerle yazlık ev dekorasyonu yazımızı paylaşmak istedik.

Merhabalar,

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte yazlık evlerine gidenler için dekorasyon fikirleriyle kolay, şık ve rahat tasarımlarla evlerinizi en iyi şekilde dekore edebilirsiniz. Yazlık evin rahatlığı ve ferah olması gerektiğinden dolayı en az eşyayla en şık evleri dekore etmenizi planlıyoruz. Bunun için en iyi dekorasyon ekibi olarak sizlerle yazımızı paylaşmak istedik. Yazlık ev rahatlığın ön planda olduğu yerlerdir bu yüzden şık detaylar az eşya ile güzel evler dekore etmeliyiz. Sizi rahatlatacak ve hayatınızı kolaylaştıracak dekorasyon için eşyalarınızın az olmasına çok dikkat etmelisiniz. rahat ve şık modellerle dekore edeceğiniz yazlık evinizin amacına uygun olarak doğallıktan ve rahatlıktan ayrılmadan oluşturmalısınız. Balkonunuza attığınız sandalye ya da koltukların uyumu da bu doğrultuda olmalıdır. Yazlık ev dekorasyonu için açık renkler tercih etmelisiniz. Kasvetli renkler tercih etmeyin ki içerisinde bunalmayın ve enerjiniz düşmesin. Bu nedenle seçeceğiniz mobilyalardan aksesuarlara her birinin açık renk olması gerekir. Yazlık ev dekorasyonu yaparken odanızın duvar rengine de dikkat etmelisiniz. Yine açık tonlar kullanarak hem uyumu hem de sakinliği yakalamalısınız. Her yeri aynı renklerde boyamak yerine farklı renkler kullanarak farklı dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Yazlık ev dekorasyonunuz için dekoratif ürünler kullanmak ideal bir seçim olmuştur. Deniz kabuğu, midyeden yapılmış süs veya vazolar ya da deniz yıldızları oldukça uyumlu bir görüntü sağlıyacaktır.

Mobilyalarınız hafif taşınabilir mobilyalar olmalı ki size de kolaylık sağlasın. Yazlık ev dekorasyonu için perde modelleri tercihinde ise kolay yıkanabilen ve aynı zaman da hafifliği ile bilinen stor veya bambu malzemeleri hafif perde modellerini temizliği rahat olması için tercih edebilirsiniz.

En iyi dekorasyon ekibi olarak sizler için en güzel yazlık ev dekorasyonu örneklerini bulduk. Bulduğumuz görsellere galerimizden bakabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Fayans Modelleri başlıklı makalemizde 2017 banyo fayans modelleri, 2017 fayans modelleri ve 2017 mutfak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ