Yuvarlak Salon Dekorasyonu

Evinizi dekorasyon ederken hangi tarzı seçtiyseniz ya da seçmek üzereyseniz salonunuzda yuvarlak bir alan dekore edebilirsiniz. Salon dekorasyonunuzda alışılmışın dışında şık bir düzen arıyorsanız yuvarlak salon dekorasyonu yaparak evinizi farklı hale getirebilirsiniz.

  • 21 Temmuz 2017
  • 262 kez görüntülendi.

Merhabalar,

Evinizi dekorasyon ederken hangi tarzı seçtiyseniz ya da seçmek üzereyseniz salonunuzda yuvarlak bir alan dekore edebilirsiniz. Salon dekorasyonunuzda alışılmışın dışında şık bir düzen arıyorsanız yaparak evinizi farklı hale getirebilirsiniz. Salonunuzda yuvarlak salon dekorasyonu tercih ederseniz hem ferah hem de ilgi çekici bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.  Yuvarlak salon dekorasyonu evinize hem ferah hem samimi bir ortam oluşturacaktır. Eğer geniş odanız varsa yuvarlak salon dekorasyonu ile daha ferah mekânlar oluşturabilirsiniz. Özellikle geniş alanlar için yuvarlak salon dekorasyonu düzenlemek iyi bir fikir.

Yuvarlak formlu mobilyalar, yuvarlak salon dekorasyonu için uygun olacaktır ve yerleşimi sizin için kolaylaşacaktır. Salon dekorasyonunda en çok yeri kaplayan ve en önemli dekor ürünü tabi ki de kanepeler.  Kanepenizi seçerken yarım ay kanepe modellerini seçmeniz dekorasyonunuzu en şık şekilde düzenlemenize yardımcı olacaktır. Yarım ay kanepe seçerken de salonunuzun büyüklüğüne göre kaç tane olacağını ve ebadını belirlemeniz gerekiyor. Yarım ay kanepe alırken evinizin büyüklüğüne göre bir ya da iki yarım ay kanepe alıp yan taraflarına dekorasyonunuza uygun berjerler alarak bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Kullandığınız kanepe ve berjerleri duvara yakın kullanabilirsiniz ya da boşluk da bırakabilirsiniz. Yarım ay kanepelerinizle duvarlarınızın arasında kullanacağınız büyük bitkiler ve aydınlatma aksesuarlarıyla evinize şık bir hava katabilirsiniz. Yuvarlak salon dekorasyonu vazgeçilmezi yuvarlak orta sehpa kullanımıyla dekorunuz güçlenecektir. Aynı formlarda halılar ile dekorasyonunuzu tarzınızı etkili hale getirebilirsiniz. Odanızda yuvarlak salon dekorasyonu en iyi şekilde uygulansın istiyorsanız tavan alçıpan tasarım fikirlerini de uygulayabilirsiniz.

En iyi dekorasyonu ekibi olarak sizler için yuvarlak salon dekorasyonu modellerini bulduk. Seçtiğimiz örnekler dekorasyonunuza ilham verecektir…

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Duvar Süsleri başlıklı makalemizde duvar süsleri, en güzel duvar süsleri ve en iyi duvar süsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ